Spolupracuji...

S živnostníky

Jezdecké potřeby KALENDA

"V našem e-shopu naleznete velký sortiment jezdeckého vybavení. V nabídce máme spoustu českých značek, jako je Kentaur, Bang, Topvet, ale i zahraniční značky jako je EQUILINE, Veredus, Prestige, Eskadron, Pikeur, Spooks a další. Vybavení pro vás i vašeho koně si můžete přijít vybrat i k nám do kamenné prodejny v Brně, která má přes 800m2 a je tak jedním z největších obchodů s jezdeckým sortimentem v ČR." 

 

PUPOdesign 

Zabýváme se výrobou šperků a módních doplňků:

 • ze starých mechanických hodinek, součástek, strojků a ciferníků
 • z křišťálové pryskyřice s vlastními barevnými motivy

Naše značka PUPOdesign vznikla spojením zájmů a umů sourozenců Lenky Puklové a Boleslava Pospíšila. Oba máme rádi staré věci ze kterých dýchá atmosféra starých časů.

Opasky, které u nás zakoupíte jsou ručně zpracované, z kvalitní hovězí kůže s originální sponou. 

Na šperky používáme kvalitní nerezová nebo bižuterní lůžka bez obsahu alergenů (olovo, nikl, kadmium).

Vyrábíme i náušnice ve stříbrném lůžku Ag 925/1000. Veškeré stříbrné zboží je označeno ryzostní značkou v souladu s puncovním zákonem.

Na výrobu steampunkových šperků používáme součástky ze starých mechanických hodinek. Z novodobého šperku tak na Vás dýchne kousek starých časů.

 • Web - www.sperkyzhodinek.cz
 • FB - PUPOdesign
 • Email - pupodesign@centrum.cz
 • Tel. - +420 739 092 795, Boleslav Pospíšil
 • Tel. - +420 733 351 200, Lenka Puklová

  Michaela Wecker

  "Michaela Wecker - fotografie z reenactment, oživlá a vojenská historie, filmování, šerm a divadlo."

   

  S firmami

  Fleshtag s.r.o.

  Jsme Fleshtag - mladá firma z Brna, která Vám zprostředkuje služby od řemeslných - výroba nábytku, dřevěných doplňků, pokládka podlah, kožené výrobky na zakázku, tak i digitální služby - správa sociálních sítí, tvorba webů, fotografické služby.


   S občanskými sdruženími

    

   Divadelní a kaskadérská společnost Štvanci

   "Štvanci každoročně odehrají nespočet divadelních a šermířských představení, jezdeckých, ohnivých a světelných show, doprovázejí významné osobnosti, účastní se průvodů, oslav i firemních akcí. Aktivně se podílejí na programovém zajištění mnoha městských a hradních slavností u nás i v zahraničí. Významnou součástí je i spolupráce s produkcemi při realizaci a natáčení historických filmů a dokumentů. V posledních letech se Štvanci soustředí především na jezdecká představení, za něž v minulém roce získali ocenění „skupina roku“ v kategorii Rytířský turnaj na koních. Svým vystoupením jsou inspirací a jdou příkladem ostatním tuzemským skupinám." 

    

   SHŠ Carpe Diem

   "Jsme modřická skupina historického šermu, zabýváme se německou šermířskou školou a obdobím gotiky.
   Historický rámec však nebereme jako dogma. Prvořadý je pro nás šerm a choreografie našich secvičených soubojů, které se 
   snažíme předvést v představeních plných akce i humoru. Šermem se bavíme a rádi pobavíme i Vás."

     

    S neziskovými organizacemi

    YMCA Brno

    YMCA (Young Men´s Christian Association), neboli Křesťanské sdružení mladých lidí, je mládežnická organizace na světě. Je to křesťansky orientované, dobrovolné, nepolitické a neziskové občanské sdružení, které usiluje o plnohodnotný život mladých lidí a harmonický rozvoj člověka, jeho ducha, duše a těla (jak symbolizuje červený rovnostranný trojúhelník, který má YMCA ve svém znaku). Je otevřena všem lidem bez rozdílu rasy, pohlaví, náboženského vyznání, sociálního postavení, fyzických i duševních schopností.

     

    MAS Vyškovsko, z.s.

    Smyslem vytvoření občanského sdružení MAS Společná cesta na území sousedících svazků obcí Větrník, Mezihoří, Ivanovická brána a mikroregionu Rakovec je:

    1. vyrovnání disproporcí v rozvoji jednotlivých obcí a území
    2. přenos a vzájemné využívání zkušeností
    3. prosazování společné venkovské politiky
    4. posílení sousedských vazeb s cílem společné prezentace území Vyškovska jako aktivního územního celku, který je připravený a schopný realizovat rozvoj dle vlastního uvážení s vědomím své vlastní zodpovědnosti při všech rozhodováních v rozhodujících orgánech – zastupitelstvech a radách obcí, svazků obcí a nově i v programových výborech, kontrolních a výběrových komisích MAS Společná cesta

    S ústavy

     

    PIAFA Vyškov, z. ú.

    Od 1. ledna 2014 na základě změny legislativy je naší právní formou spolek zapsaný ve spolkovém rejstříku u Krajského soudu v Brně (oddíl L, vložka 4975). Od 23. listopadu 2016 jsme se transformovali na zapsaný ústav, jenž je zapsaný v rejstříku ústavů vedeném u krajského soudu v Brně v oddílu U, vložce 178. Odkaz na dokument - "Usnesení" Posláním organizace PIAFA z. ú. je pomoc zdravotně postiženým či sociálně znevýhodněným osobám při zkvalitňování jejich života a začleňování do společnosti. Toto poslání naplňujeme prostřednictvím činností a poskytovaných služeb.

    Působnost naší organizace je celostátní, s významným podílem regionálních aktivit – Jihomoravský kraj, Vyškovsko. Naše organizace je také aktivně zapojena do komunitního plánování na Vyškovsku.

    Tým PIAFA Vyškov, z. ú. tvoří 26 zaměstnanců, 12 koní, 10 psů a jeden klaun, kteří se ročně věnují více než pěti stům dětem i dospělým osobám se zdravotním či sociálním znevýhodněním a jejich rodinám.

    • Web - www.piafa.cz
    • FB – PIAFA Vyškov, z. ú.
    • Email - piafa@piafa.cz
    • Tel. - +420 515 539 212